Gyventojai abejoja bankų specialistų nešališkumu

www.rtcentras.lt UAB „Rinkos tyrimų centro“ duomenimis, tik 12,5 proc. Lietuvos gyventojų įsitikinę, kad bankų specialistai nešališkai ir objektyviai pataria, kaip paprastiems žmonėms tvarkyti savo piniginius reikalus. Dar 21,6 proc. apklaustųjų būtų linkę bankų darbuotojais labiau pasitikėti, nei nepasitikėti, tačiau kas antras Lietuvos gyventojas mano, kad bankai ir jų darbuotojai nėra visiškai objektyvūs, konsultuodami klientus finansų klausimais.

Pasak tyrimą atlikusios bendrovės direktoriaus Mindaugo Degučio, bankų darbuotojų pateikiamos informacijos objektyvumu labiau pasitiki jaunesni nei 30 metų gyventojai, tarp jų studentai ir moksleiviai. „Pasaulinė krizė, kurios priežastys viešojoje erdvėje dažnai yra siejamos su finansinių institucijų veikla, nusmukdė bankų reputaciją. Atstatyti pasitikėjimą jų veikla gali prireikti ne vienerių metų. Akivaizdu, kad dauguma gyventojų atsargiai vertina iš bankų gaunamą informaciją, ypač susijusią su kreditavimo ir investavimo paslaugomis“, – teigė Mindaugas Degutis.

Atsakyti

 

 

 

Tu gali naudoti šios HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).