Bendra darbo tvarka

Informacijos pateikimas banku-naujienos.lt vyksta skirstant ją temomis:

  1. Apžvalgos - autoriniai straipsniai ir kiti tekstai kuriuose nurodomos tendencijos ir daromos išvados, bei įžvalgos.
  2. Įvairios aktualijos - įvairūs atsakingų asmenų pareiškimai, pranešimai apie netipines bankų veiklos situacijas ir pan.
  3. Dirbame - LSVVT, VFSGDG dokumentai nepublikuojami http://www.ukmin.lt/web/lt/verslo_aplinka/smulkaus-ir-vidutinio-verslo-politika/svv_taryba_smulkusis_verslas ir Seimo “Verslo ir bankų santykių ir verslo kreditavimo gerinimo klausimų darbo grupės” sprendimai, bei kuriamų įstatymų projektų medžiaga.
  4. Dokumentai - ES direktyvos, veiklos kryptys, Lietuvos institucijų sprendimai ir kiti įstatymai bei poįstatiminiai aktai svarbūs verslo ir bankų santykiuose.
  5. Naujienos - kasdienė spaudos atranka su straipsniais apie bankus, bankininkystę ar verslo ir bankų santykius.
  6. Teismų praktika - teismų medžiaga gaunama iš atvirų teismų sprendimų arba teisimų medžiaga gauta iš verslo dalyvaujančio teisiniuose ginčuose su bankais, lizingais ar kitomis bankų dukterinėmis struktūromis.
  7. Aktualu - medžiaga priskiriama šiai sričiai tinklapio administratoriaus sprendimu.

Tinklapis susideda iš visiems matomų, viešai diskusijai prieinamų įrašų ir vidinės dalies, prieinamos tik registruotiems vartotojams.

Einamosios darbinės naujienos, pasitarimui skirta informacija, neišbaigti pasiūlymai publikuojami naudojant nustatymą Matomumas: Privatus ir prieinami tik prisijungusiems dalyviams.

Registracija laisva, prisijungti gali kas nori. Savarankiškai užsiregistravusiam vartotojui automatiškai suteikiamas statusas Pagalbininkas, leidžiantis matyti ir komentuoti privačius įrašus, o taip pat parengti publikavimui įrašą savo vardu. Tai laikinas statusas, be didelių diskusijų visiems norintiems bendradarbiauti asmenims jis padidinamas į didesnes privilegijas turinčią rolę Autorius. Rolės padidinimas atliekamas svetainės administratoriaus, taip apsidraudžiant nuo nereikalingų netikėtumų.

Autorius jau turi visas reikiamas privilegijas savo įrašų viešam arba privačiam publikavimui.

Statusų pavadinimai yra standartiniai lietuviško vertimo termina naudojami apibūdinti įprastoms WordPress naudotojų rolėms. Jeigu kas neveikia ar ko trūksta, administratoriaus tel. +370.69932243.

Jeigu įrašas planuojamas kaip privatus, tą opciją geriau nusistatyti nuo pat pradžių, nes pirma paskelbus, o tik po to uždraudus, visas įrašas pasirodo ne tik matomoje tinklapio dalyje, bet ir RSS sraute. Priklausomai nuo skaitytojų RSS nustatymų jis ten gali likti matomas ilgesnį laiką, o kai bus įjungtas naujienų siuntimas elektroniniais laiškais, tokie ne nuo pat pradžių privatūs dokumentai kartais bus išsiunčiami dar ir el.paštu. Didelės bėdos tame nėra, nieko slapto čia nedarome, įspėju tik dėl bendros tvarkos.

Administratorius
+370.69932243