Tyrimas

Lietuviai VIENINTELIAI Baltijos šalyse bankams MOKA TRIGUBAI. Ir už mėnesinį aptarnavimą, ir už išlaidas ir net už pajamas. Tuo pat metu latviai ir estai apmokestinti tik kuriuo nors vienu mokesčiu. Minėta šokiruojanti statistika buvo paviešinta Seimo Biudžeto ir Finansų komiteto posėdyje pernai lapkritį. Praėjo penki mėnesiai - situacija nepakito.

Untitled

Trigubas apmokestinimas – ne vienintelis pavyzdys, kaip valstybės ir Lietuvos banko tinkamai nereguliuojami bankai pelnosi iš piliečių ir smulkiojo verslo. Tikriausiai ir Jūs turite savo patirtį.

Esate patyrę problemą ar nuostolių bendraudami su bankais? Parašykite žemiau esančioje anketoje!

Visi pateikti faktai bus nuasmeninti, apibendrinti ir pristatyti viešame Lietuvos Smulkiojo ir Vidutinio Verslo Tarybos (LSVVT) posėdyje bei panaudoti siekiant priversti Finansų ministeriją ir Lietuvos Banką imtis realių veiksmų ginant Lietuvos ekonomiką ir bankų paslaugų vartotojus.

Remdamiesi banko klientų nuomonėmis jau pasiekėme, kad bankai būtų įpareigoti atsakyti į raštu pateiktus klausimus (Lietuvos bankų įstatymo 56 str.). 

Mums reikia ir Jūsų bendravimo su bankais patirties. Tik aktyviai spaudžiant, bankai taps patogesni, o paslaugų kainos pamatuotos. Pasidalinkite!
Pasidalinkite savo nuomone ir patirtimi: