Laiko ženklai

Gru 5, 2012 by

www.lrytas.lt Tupėkite savo smėlio dėžėje ir nedrįskite kišti galvos į lauką! Anot šalies kredito unijų atstovų, tokius įspėjimus jie jau seniai girdi iš didžiųjų bankų.

Kol unijos užėmė 1–2 procentus finansų rinkos, mažai kam tai rūpėjo. Tačiau pastaraisiais metais jos akivaizdžiai šoktelėjo į priekį.

Bankams įvedus drakoniškas sąlygas paskolų gavėjams, vis daugiau žmonių, kurie tapo atstumtaisiais, kreipėsi į unijas. Pastarosios tapo išsigelbėjimu smulkiajam ir vidutiniam verslui, ypač naujoms įmonėms, su kuriomis bankininkai išvis nebesileidžia į kalbas.

Nenuostabu, kad indėlių unijose per pastaruosius metus išaugo net 33 proc., o bendras jų turtas pasiekė 2 mlrd. litų – trečdaliu daugiau nei prieš metus.

Kai finansų rinkoje – ledynmetis, tokie skaičiai – įspūdingi. Bet Lietuvos bankui jie pradėjo kelti įtarimų. Rinkos prižiūrėtojai pradėjo krėsti unijas vieną po kitos.

Susiję straipsniai

Žymos

Pasidalinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).