2010 10 12 Bankų naujienos

Spa 12, 2010 by

www.delfi.lt Bankininkai: būsto paskolų augimas tik pajudėjo

Kuklus optimizmas iš bankininkų lūpų – bankai fiksuoja būsto paskolų rinkos atsigavimo ženklus.

www.alfa.lt Kontrolieriai: kodėl valstybės pinigai – privačiame banke?

Atrodo, atsakymą į paprastą klausimą, kur Finansų ministerija turi laikyti valstybės rezervo lėšas rasti sudėtingiau nei ieškoti, kur statant Nacionalinį stadioną dingo apie 50 milijonų litų. Valstybės kontrolė konstatuoja, kad šiuos pinigus laikydama privačiame banke Finansų ministerija pažeidžia įstatymą, parlamento opozicijos lyderis, buvęs finansų ministras Algirdas Butkevičius įsitikinęs, kad toks pažeidimas – grubus, o Finansų ministerija stebisi, kodėl iki šiol valstybės auditoriai tokio pobūdžio pastabų nereikšdavo.

www.alfa.lt NT burbulo kaina – milijardai

Nekilnojamojo turto (NT) rinkos peizažas vis dažniau pakoreguojamas šviesiais potėpiais. Pavargę bijoti nežinios, žmonės vėl planuoja pagerinti gyvenimo sąlygas, pirkti erdvesnius butus ir geresnius namus.

www.balsas.lt Bankų voratinkliuose

Daug prikalbėta apie vadinamosios ekonominės krizės priežastis. Viena iš nurodomų priežasčių – užsienio bankų veikla Lietuvoje ir jų gerai koordinuota verslo „politika“, sukuriant sąlygas bei vykdant savivalę finansuose. Kad būtų aiškiau, tiesiog pateiksiu vieno verslininko istoriją, o jau išvadas tedaro skaitytojai.

www.balsas.lt Patikimiausi pasaulio bankai

Amerikiečių žurnalas „Global Finance“ išspausdino kasmetinį patikimiausių pasaulio bankų penkiasdešimtuką. Jis sukurtas atsižvelgiant į tarptautinių reitingų agentūrų „Moody’s“, „Standard & Poor’s“ ir „Fitch“ vertinimus. Sąraše vyrauja Vokietijos, Prancūzijos ir Kanados bankai.

Susiję straipsniai

Žymos

Pasidalinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).