Kas valdys spaudą: kriminalinės struktūros ar korumpuoti politikai

www.respublika.lt Pasklidus žiniai, kad pusvelčiui parduotos „Snorui“ priklausiusios „Lietuvos ryto“ akcijos, o dar 10 mln. litų skolų nurašyta kaip blogos „Snoro“ paskolos, Seimo Antikorupcijos komisija kreipėsi į Generalinę prokuratūrą prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą. Tačiau, pasak parlamentarų, kol kas jokio atsakymo. Tiesa, „Respublikos“ kalbinti Seimo nariai tvirtina, kad tokių skandalingų faktų negalima netirti, ir žada tyrimą bent jau komitetų lygmeniu.

www.respublika.lt Kairiųjų vyriausybės ne kartą pasižymėjo ne tik skambiomis bankrotų istorijomis, bet ir vadinamųjų beviltiškų skolų nurašymais, taip didindamos valstybės nuostolius. Paskutinė istorija, kai buvo nurašytos privačios ir vis veikiančios „Lietuvos ryto“ bendrovės skolos, tik patvirtino šią nerašytą taisyklę. „Respublika“ kalbėjosi su Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataru, apžvalgininku Rolandu Paulausku.

Atsakyti

 

 

 

Tu gali naudoti šios HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).