Greitieji kreditai – finansiškai atsilikusių šalių problema

www.ekonomika.lt „Daugelyje šalių greitosios paskolos yra kategoriškai uždraustos. Tai yra finansiškai atsilikusių šalių problema“, - teigia ekonomistė Aušra Maldeikienė.

Istorijos apie į greitųjų kreditų pinkles patekusius žmones tampa kasdienybe. Moteris iš nevilties raunasi plaukus: sūnus gimnazistas, norėdamas pasipuikuoti prieš draugus, telefonu paėmė greitąją paskolą, o ji iš savo minimalios algos nepajėgianti jos išmokėti. Jauna šeima, negavusi vartojimo kredito nė viename banke, jį lengvai gavo internetu iš greitųjų vartojimo kreditų bendrovės – grąžino, vėl pasiskolino ir jau nebeturi iš ko grąžinti. Prasiskolinusieji suka galvas, kur dar būtų galima gauti paskolų… ankstesnėms paskoloms grąžinti. Situacija beviltiška, nes prasiskolinusiems galinčios padėti akcijos ne visų problemas pajėgios išspręsti, o į užburtą kreditų ratą patekę žmonės jaučiasi beviltiškai.

1 komentaras Greitieji kreditai – finansiškai atsilikusių šalių problema

Atsakyti

 

 

 

Tu gali naudoti šios HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).