Istorinis susitikimas Monake, apie kurį niekas nekalba

Gru 24, 2012 by

www.versijos.com   Kolokviumas Monake paleido procesą, kuris yra vienintelis šios problemos sprendimas. Kalba eina apie pasaulinį skolų nurašymą ir tuo pat metu išskiriamus 47 trilijonus dolerių iš tarptautinių atsiskaitymų fondų, vykdant Amerikos dolerio refinansavimo projektą (10 trilijonų) ir sugrįžimą prie aukso standarto sistemos.  Šveicarijos vyriausybė apiformino susitarimus, pasiektus Monako kolokviume kaip Susitarimų Memorandumą, kuris trečią 2011 rugsėjo savaitę buvo oficialiai priimtas kaip dokumentas, pavadintas Susitarimo Memorandomo Pripažinimas. Tai oficialiai patvirtino, kad Susitarimai bus pasirašyti numatytais terminais.
Iki 2012 gegužės vidurio jau 140 valstybių pareiškė palaikančios Monako susitarimą. Kinija, Rusija, Indija, Brazilija, Pietų Afrika ir dar 135 valstybės ruošiasi įvesti naują finansinę sistemą, pagrįstą aktyvais ir rengiasi išeiti iš senosios popierinių pinigų sistemos. Šiuo metu prieš naują sistemą pasisako tik didžiojo penketo šalys - JAV, Anglija, Vokietija, Prancūzija ir Italija, o taip pat jų naftą tiekiančios sąjungininkės iš Artimųjų Rytų.
Tarp kitų Monako susitikimo iniciatyvų buvo FRS panaikinimas, visų popierinių tarptautinių valiutų panaikinimas ir įkūrimas naujų, padengtų auksu. Kai kurios naujosios valiutos turės naujus pavadinimus.

kiti šaltiniai:

http://alcuinbramerton.blogspot.co.uk/2011/09/monaco-colloquium-august-2011.html

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1643845/pg1

http://blog.da-medvedev.ru/theme/10

Если это не интернет-лажа, то свидетельство того, что принятое решение о переходе на новую мировую валюту в 2018 может реализоваться. По-нормальному это должно начаться в 1972 сразу после одностороннего прекращения США Бретон-Вудского соглашения-отказа от золотого обеспечения $.

В 1999 мною была разработана концепция альтернативной мировой валюты и фин.системы. В 2009 сделал частичную презентацию проекта (на этом блоге упоминается как Глобальная электронная финансово-экономическая система и Глобальная инвестиционная система см. комментарии). Так что теория есть-даешь практику?!

 

Susiję straipsniai

Žymos

Pasidalinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).