Pinigų psichologija

www.success.lt  Šią emociją „aš esu geresnis negu kiti“ rečiau ar dažniau patiriame visi. Kuomet savaitgalį vakare pasipuošiate ir einate į miestą. Kuomet jums kažkas pasiseka ir pergalingu žvilgsniu žvelgiate į visus aplinkinius, kuomet visu garsu klausote Right Said Fred dainos ir garsiai dainuojate „I‘m too sexy“. Mes visi esame patyrę tą emociją, todėl jos norime, nes mes negalime norėti to, ko nebūtume patyrę. Kiekvieno gyvenime buvo bent 5 minutės, kuomet jautėtes aukšto statuso žmogumi, sulaukėte kitų dėmesio ir kuo mažiau to turėjote, tuo labiau norite, jog tai pasikartotų. Taip to norite, jog lengvai patikėsite, jog rankinė už kelis tūkstančius tikrai pakeis gyvenimą ir padarys jį geresnį ir suteiks to taip trokštamo statuso, nes mergina šalia rankinės juk žvelgia taip, lyg to statuso turėtų. Tačiau rankinė ar kiti daiktai čia ne prie ko.

Papildomai:

Pinigų psichologija I dalis  - Video nagrinejantis pinigu vaidmeni musų visuomeneje. Interviu su success.lt mokymu vadovu A.Pranarausku.

Minėtų psichologinių problemų atspindys muzikoje :

Isjunk Sviesa - Pinigai (Official Music Video) - LITHUANIA 2011

Naktinė pufaika - pinigai

“Šiais nuostabiais laikais nesvarbu kaip tu laikais, tik svarbu pinigai …”, bet bent su viltimi: “paieškok pinigų - nusipirk smegenų”

Kipishas (feat. Willux) - Pinigai

“… nes tu sau jau nebepriklausai …”

jei dar turite laiko, sugrįžkime į www.success.lt   3 geriausios investicijos:

Mes  visuomet renkamės kaip paskirstyti savo pinigus, į kurias gyvenimo sritis juos nukreipti, kokius daiktus įsigyti. Daugelis išlaidų vyksta autopilotu neskaičiuojant ir nevertinant ar tai ką gauname buvo verta to ką sumokėjome. Žinoma, šioks toks vertinimas yra, tačiau ir jis dažnai vyksta autopilotu. Vertiname subjektyviai, remdamiesi savo supratimu kas yra vertinga, o kas ne. Beveik kiekvienas automobilis per metus praranda 20 procentų savo vertės, tačiau automobilį mes suprantame kaip „gerą investiciją“. Ar investuotumėte į fondą, kurio valdytojai su džiaugsmu prognozuotų, jog po metų šis bus praradęs 20 procentų vertės?

 

 

Atsakyti

 

 

 

Tu gali naudoti šios HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).