V.Mazuroniui užkliuvo bankų komisiniai

Geg 21, 2011 by

www.delfi.lt Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas” seniūnas Valentinas Mazuronis kreipėsi į Lietuvos banko vadovą Vitą Vasiliauską, ragindamas imtis priemonių, kad būtų sutramdytas nežabotas komercinių bankų, vis labiau apiplėšinėjančių žmones, apetitas. Anot parlamentaro, nėra normalu, kai už paprastą pinigų pervedimą iš vieno banko sąskaitos į kito banko sąskaitą, tai darant ne internetu, o net pačiame banko skyriuje, iš žmonių imamos nuo 4 iki net 12 litų sumos.

http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=6599&p_d=111498&p_k=1

V.MAZURONIS: BŪTINA TRAMDYTI KOMERCINIUS BANKUS, APIPLĖŠINĖJANČIUS LIETUVOS PILIEČIUS

 

Šiandien Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas Valentinas Mazuronis kreipėsi į Lietuvos banko vadovą Vitą Vasiliauską, ragindamas imtis priemonių, kad būtų sutramdytas nežabotas komercinių bankų, vis labiau apiplėšinėjančių žmones, apetitas. Anot parlamentaro, nėra normalu, kai už paprastą pinigų pervedimą iš vieno banko sąskaitos į kito banko sąskaitą, tai darant ne internetu, o net pačiame banko skyriuje, iš žmonių imamos nuo 4 iki net 12 litų sumos.

„Tai yra akivaizdus žmonių apiplėšinėjimas. Todėl būtina nedelsiant imtis priemonių. Jeigu už bankų kontrolę iš dalies atsakingas Lietuvos banko vadovas V.Vasiliauskas nemato, neturi priemonių ir negali jų suvaldyti, tai reikia grįžti prie valstybinio banko kaip alternatyvos komerciniams bankams steigimo idėjos. Žmonių apiplėšinėjimas turi liautis“, ‑ teigė Seimo narys V.Mazuronis.

Naujausi pakeitimai - 2011-05-20
Aira Brunevičiūtė

Susiję straipsniai

Žymos

Pasidalinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).