2010 12 17 Spauda apie bankus

www.kaunodiena.lt Euras pranoks JAV dolerį

Euro išlikimo klausimas kyla nuo pat šios valiutos atsiradimo. Tačiau šiais metais bendrai Europos valiutai suduotas kaip niekad stiprus smūgis. Euro zonos valstybes kamuojančios finansinės bėdos lėmė euro silpimą kitų valiutų atžvilgiu ir atnaujino kalbas dėl jo ateities.

www.delfi.lt Sustabdytų NT projektų likimas – liūdnas

Nors būsto statybos rinkoje pastebimas sujudimas ir stambiausi nekilnojamojo turto plėtotojai ėmė statyti naujus daugiabučius, daugelio pradėtų, bet dėl krizės nebaigtų statyti daugiabučių situacija – apgailėtina. Dažnas buvęs investuotojas ar statytojas bankrutavo, o jų įsiskolinimai kreditoriams neleidžia pajudėti iš mirties taško.

www.vz.lt “Moody’s” gali sumažinti Šiaulių banko reitingus (m.vz.lt)

Įvertinusi pelningumą, paskolų kokybę, tarptautinė skolinimosi reitingų agentūra “Moody’s” perspėja galinti sumažinti AB Šiaulių banko reitingus.

www.vz.lt Virtualūs pinigai ir alternatyva bankams artėja Lietuvos link (m.vz.lt)

Nuo ateinančių metų balandžio verslui gali būti sudarytos sąlygos leisti elektroninius pinigus – tai bus dar viena alternatyva gryniesiems ir dar viena alternatyva bankams.

www.delfi.lt G.Sorosas: euro zona patiria trejopą krizę

Vienas iš didžiausių privačių investuotojų pasaulyje George‘as Sorosas pasakė, kad Airijai ir Graikijai suteikti pagalbos paketai nesustabdys valiutų krizės Europoje, praneša DELFI.ee. G. Sorosas pažymėjo, kad ES valstybių politinė vadovybė patiria ne tik valiutų, bet ir bankų bei makroekonomikos teorijos krizę.

www.delfi.lt ES susitarė dėl nuolatinio euro zonos gelbėjimo fondo

ES vadovai sutarė įsteigti nuolatinį mechanizmą, padėsiantį bet kuriai valstybei narei, kurios skolų problemos grasins 16-šalių euro zonai, praneša bbc.co.uk.

www.alfa.lt „Swedbank“: Lietuvos ir Estijos bankai „sveiksta“ greičiau nei Latvijos

Bankų sveikimo procese nuo Lietuvos ir Estijos bankai lenkia Latviją, „Baltic Busines Service“ sakė „Swedbank“ Baltijos bankininkystės valdybos pirmininkas Hakanas Bergas (Hakan Bergas).

www.vz.lt Skolintojai Latvijos biudžetą nori sumažinti dar 50 mln. LVL (m.vz.lt)

Norint išpildyti finansinės paramos sąlygas, Latvijai reikia papildomais 50 mln. LVL (apie 250 mln. Lt) apkirpti kitų metų biudžetą, pareiškė Tarptautinis valiutos fondas ir Europos Komisija.

www.lrytas.lt TVF tiki, kad Ispanija pati įveiks krizę

Ispanija įveiks Europos skolų krizę be pašalinės pagalbos, o pavojaus bendros Europos valiutos egzistavimui nėra, penktadienį naujienų agentūrai „Reuters“ teigė Tarptautinio valiutos fondo (TVF) vadovas Dominique’as Straussas-Kahnas.

www.delfi.lt Airija susitarė su TVF dėl 22,5 mlrd. eurų paskolos

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) patvirtino trejų metų 22,5 milijardų eurų paskolą Airijai, praneša bbc.co.uk.

www.vz.lt Dėl galimų nuostolių nerimaujantis ECB ruošiasi dvigubinti savo kapitalą (m.vz.lt)

Bandydamas apsisaugoti nuo galimų nuostolių Europos centrinis bankas, perkantis su valstybių skolų krize kovojančių šalių obligacijų, ketina beveik padvigubinti savo kapitalo bazę.

www.vz.lt ES susitarė sukurti naują finansinės pagalbos mechanizmą (m.vz.lt)

ES lyderiai susitarė pataisyti Sąjungos veikimo principus apipbrėžiančias sutartis ir 2013 m. sukurti nuolatinį krizių valdymo mechanizmą. Savo ruožtu vis dar išlieka nesutarimai, kaip sumažinti nerimą dėl valstybių skolų ir taip pagelbėti Portugalijai ir Ispanijai.

www.vz.lt “Moody’s” Airijos reitingus nusmukdė iki Lietuvos lygio (m.vz.lt)

Tarptautinė reitingų agentūra „Moody’s“ Airijos ilgalaikio skolinimosi kredito reitingą sumažino iš karto penkiais lygiais – nuo Aa2 iki Baa1.

Atsakyti

 

 

 

Tu gali naudoti šios HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).