2010 12 06 Spauda apie bankus

Gru 6, 2010 by

www.lrytas.lt Išdidumo kaina – pusė milijardo

500 milijonų litų per metus. Tiek kasmet Lietuva moka už savo sprendimą kapstytis iš krizės pati ir nesikreipti pigios paskolos į Tarptautinį valiutos fondą (TVF), kaip buvo siūloma baigiantis 2008 m. Maždaug tiek lėšų reikėtų, kad kitais metais būtų galima padidinti sumažintas senatvės pensijas.

www.diena.lt Optimizmas bankų sektoriuje pastūmė indeksus aukštyn

Europa

Ketvirtadienį, gruodžio 3 d., prekybos sesijoje vyravo nevienareikšmiška indeksų dinamika. Didžiąją Europos sesijos dalį rinkoje galima buvo stebėti šoninį judėjimą, nes žaidėjai laukė statistinių duomenų iš JAV darbo rinkos. Vis dėlto paskelbta makroekonomikos statistika nuliūdino investuotojus ir sukėlė pelno fiksavimo bangą. Nedarbo lygis šalyje, palyginti su praeitu mėnesiu, pakilo ir siekė 9,8%.

www.balsas.lt Ekonomistas siūlo pakilti į revoliuciją

Ši trejus metus trunkanti pasaulinė krizė yra sukelta dirbtinai. Kaip ir visos kitos laisvojoje rinkoje vykusios ekonominės krizės. Krizes sukelia maža, bet labai turtinga ir įtakinga grupė bankininkų, įsikūrusių Amerikoje. Jų tikslas –okupuoti visą planetą. Ne jėga, o pasitelkus pasaulio valiutą JAV dolerį. Jau įsibėgėjusį procesą gali sustabdyti tiktai revoliucija, bet jai pritarti turi visas pasaulis. Apie tai savo ką tik parašytoje, bet dar neišspausdintoje knygoje „Vadovėlis, kaip valstybę nuvaryti į bankrotą” kalba garsus Latvijos ekonomistas Dimitrijus Smirnovas.

www.verslas.banga.lt Lapkričio mėnesio bankinių paslaugų apžvalga

Praėjusį mėnesį įvykiai Euro zonoje tik patvirtino, kad finansų krizė dar neskuba trauktis iš Europos – Airijai buvo suteikta paskola, padėsianti įveikti biudžeto deficito problemas. Taip pat Europos Komisijos pareigūnai baiminasi, kad Airijos finansinės problemos nepaveiktų ir kitų euro zonos valstybių, turinčių didelius biudžeto deficitus.

Susiję straipsniai

Žymos

Pasidalinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).