2010 11 29 Spauda apie bankus

Lap 29, 2010 by

www.lrytas.lt Seimo milijonierius iš banko išėjo nieko nepešęs

Vienu turtingiausių parlamentarų įvardijamas Andrius Šedžius iš Šiaulių banko išėjo it musę kandęs – šiauliečiui nebebuvo pratęsta kreditinė kortelė.

www.respublika.lt Žvaigždės už norą praturtėti nusvyla

Noras būti turtingam – beveik žudantis. Dainuojančiai žvaigždei – mirtinas. Žiūrovai dūsauja dėl Irmos Jurgelevičiūtės, ach, kodėl ji taip? Net apatinius drabužėlius nešė į lombardą! O kitos dainų žvaigždės?! Daina Bilevičiūtė teisiama dėl bandymo pasigviešti milijoną litų ES paramos. Birutė Petrikytė – dėl negrąžintų skolų. Paskandina netikros veronikos kitas pramogų pasaulio žvaigždes, bandžiusias savo prakaitu pelnyti turtingą ateitį. Dainininkas Andrius Rimiškis bandė, bet nepelnė. Įkliuvo ir iki šiol spurda bankų ir krizės spąstuose. Nusvilo. Kodėl vienos žvaigždės vagia, o kitoms nepelnytai kepurės dega?

www.balsas.lt V.P.Andriukaitis: kas gali paneigti, kad privatūs bankai siekia privatizuoti strateginę infrastruktūrą ?

Patarėjas pasidomėjo su kokiu banku dirba AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir buvo pats pasiryžęs skambinti banko atstovams prašyti AB „Lietuvos geležinkeliai“ atitinkamo dydžio paskolos.

www.delfi.lt Bankai didina finansavimą perkamam būstui

Bankas „Nordea” padidino finansuojamą būsto dalį iki 90 proc. Bankas teigia, kad tai daroma atsižvelgiant į rinkos sąlygas ir klientų poreikius. Anksčiau apie būsto finansavimo didinimą buvo pranešęs ir SEB – bankas finansuoja iki 85 proc. būsto vertės.

Susiję straipsniai

Žymos

Pasidalinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).