2010 11 11 Spauda apie bankus

www.balsas.lt Savivaldybė su bankais turi savų paslapčių

Šiaulių miesto savivaldybė, prasiskolinusi bankams per 67 milijonus litų, pasirašė su bankais tokias sutartis, kad mokesčių mokėtojai nesužinotų, kiek ir kokiam bankui iš viso esame skolingi. Bent taip tvirtino Savivaldybės Finansų skyriaus vedėja Kazimiera Daujotienė. Nors duomenys apie bankų paskolas yra prieinami internete, ji slėpė neva „verslo paslaptis“.

www.respublika.lt Prieš Lietuvos banką - kumščiai po mūšio

Nors valdžios atstovai kritikos Lietuvos bankui viešai nežarsto, Vyriausybė užsimojo trumpinti banko valdybos viešpatavimą ir mažinti atlyginimus. Baigiantis Reinoldijaus Šarkino kadencijai specialistai tvirtina, kad “sankcijos” pavėluotos, mat prievaizdai dešimtmečius dirbo ne Lietuvos, o būtent komercinių bankų naudai.

www.kaunodiena.lt Nepavykus valdyti “Žalgirio”, “Snoras” užnėrė kilpą

Teisme aiškėja, kad “Snoras” žūtbūt siekė valdyti kontrolinį “Žalgirio” akcijų paketą, o nepavykus to padaryti, klubui ant kaklo užnėrė milijoninę skolą.

www.vz.lt Ūkio bankas perėmė NT projektus valdžiusį “Eastern Europe Development Fund”

Ūkio bankas perėmė 100% nekilnojamo turto valdymu užsiėmusios UAB “Eastern Europe Development Fund” akcijų. Sandoris vertinamas bemaž 57 mln. Lt.

www.vz.lt “Swedbank”: Baltijos šalyse turėtume išlikti pelningi

Didžiausio Baltijos regiono skolintojo “Swedbank” generalinis direktorius Michaelas Wolfas teigia, kad gerėjant banko turto kokybei ir mažėjant nuostoliams dėl paskolų, bankas šiose rinkose turėtų išlikti pelningas.

Atsakyti

 

 

 

Tu gali naudoti šios HTML tagus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).