2010 07 27 Naujienos

Lie 27, 2010 by

www.diena.lt “Doletai” – bankroto grėsmė

Vienam didžiausių šalies langų ir durų gamintojų – bendrovei “Doleta” – gali būti iškelta bankroto byla. Tokį prašymą Kauno apygardos teismui yra pateikęs bankas “Swedbank”.

www.alfa.lt Centrinių bankų vadovai susitarė dėl naujų bankininkystės sektoriaus standartų

Didžiausių centrinių bankų ir priežiūros institucijų vadovai pranešė susitarę dėl naujų standartų, kurie užtikrins, kad bankininkystės sistema atlaikys bet kokią naują finansų krizę.

www.vz.lt “Swedbank” nori inicijuoti bankrotą “Doletai”

Komercinis bankas „Swedbank“ siekia iškelti bankroto bylą vienai didžiausių Lietuvoje langų ir durų gamintojų UAB „Doleta“. Jos vadovai atmeta bet kokius gandus apie bankrotą ir tikina, kad įmonė dirba sėkmingai.

www.vz.lt Bazelis viena ranka reikalavimus bankams sugriežtino, kita - sušvelnino

Bankų veiklą reguliuojantis Bazelio komitetas sušvelnino dalį kapitalo pakankamumo ir likvidumo užtikrinimo reikalavimų, tačiau sugriežtino taisykles, reguliuojančias rizikos prisiėmimą bankams.

www.balsas.lt Kokį jauką siūlo NT statytojai?

Meškerė užmesta, dabar lieka laukti, ar kas nors užkibs. Nekilnojamojo turto (NT) vystytojai, statytojai ir būstų pirkimą finansuojantys bankai po truputį kelia galvas ir vos ne kiekvieną savaitę praneša apie naujus gyvybės ženklus NT rinkoje.

www.verslas.banga.lt Naujojo vėjo jėgainių parko statyboms “Swedbank” teikia 111 mln. litų finansavimą

Swedbank” tęsia ekologiškos energetikos finansavimą ir su UAB “Vėjo gūsis” dukterine bendrove “Vėjo vatas” pasirašė naujo vėjo jėgainių parko statybos Tauragės rajone finansavimo sutartį.

www.lrt.lt Paskolos nevilioja studentų

Pernai valstybės garantuojamas paskolas ryžosi imti vos 4,5 tūkst. pirmakursių – 4 kartus mažiau, nei tikėtasi. Bankininkai viliasi, kad šiemet jų bus daugiau.

www.vz.lt Užtarėjams Seime užmigus, tarpininkauti pakvietė prezidentūrą

Parlamentarams nepanorus narplioti verslo ir bankų santykių mazgo, vakar verslo atstovai ieškojo pritarimo prezidentūroje ir sulaukė supratimo, jog šalies augimui jų keliamos problemos yra svarbios.

www.diena.lt Pirmajame Lietuvoje daugiabučių renovavimo rangovo konkurse - trys įmonės

Pirmajam Lietuvoje daugiabučių renovavimo rangovo konkursui, įgyvendinamam pagal naująją Vyriausybės pernai patvirtintą programą, pasiūlymus pateikė trys įmonės.

www.lzinios.lt Įklimpę Amerikos kvartalų valdytojai

Nekilnojamąjį turtą (NT) užsienyje, kaip investiciją ar atostogų namus, prieš kelerius metus aktyviai pirkę lietuviai dabar kitiems pataria nenerti stačia galva į šiltų kurortų ar užjūrio rinkas.

www.diena.lt Vengrija bankus apkrovė mokesčiais

Vengrijos parlamentas bankams patvirtino naują mokestį, kuris yra net tris kartus griežtesnis nei kitose Europos šalyse ir JAV, taikančiose panašias finansines priemones, pranešė naujienų agentūra „Bloomberg”.

Susiję straipsniai

Žymos

Pasidalinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).