Šiais metais Amerikoje jau bankrutavo daugiau nei 100 bankų

Lie 26, 2010 by

www.traders.lt Per praėjusią savaitę Amerikoje bankrutavo dar septyni bankai, tad nuo šių metų pradžios šioje šalyje savo veikla buvo priversti nutraukti daugiau nei šimtas bankų, t.y. bendrai 103 bankai.

Amerikos Federalinė indelių draudimo įstaiga buvo priversta nutraukti šių bankų veiklą: Crescent Bank and Trust Co., Sterling Bank of Lantana, Williamsburg First National Bank of Kingstree, Thunder Bank of Sylvan Grove, Southwest USA Bank, Community Security Bank of New Prague ir Home Valley Bank of Cave Junction.

Šių metų bankų bankrotų augimo tempas Amerikoje yra pastebimai spartesnis nei praėjusiais metais, kuomet per tą patį laikotarpį šalyje buvo bankrutavę tik 64 bankai, kai šiais metais kaip minėta jau bankrutavo 103 bankai.

Amerikos Federalinė indelių draudimo įstaiga prognozuoja, kad per šiuos metus šalyje bankrutuos daugiau bankų, nei tai įvyko praėjusiais metais, kuomet Amerikoje iš viso bankrutavo net 140 bankų arba daugiausiai nuo pat 1992 metų. Priminsime, kad per 2008 metus šalyje bankrutavo tik 25 bankai, na o dar metais anksčiau vos trys bankai.

Nuo šių iki 2014 metų Amerikos Federalinė indelių draudimo įstaiga planuoja, kad jos išlaidos susijusios su bankrutavusių bankų perėmimu ir uždarymu bendrai sudarys 60 mlrd. dolerių. Priminsime, kad praėjusiais metais šios įstaigos išlaidos susijusios su bankų uždarymais bendrai pasiekė virš trisdešimties milijardų dolerių sumą.

http://www.traders.lt/page.php?id=9927

Susiję straipsniai

Žymos

Pasidalinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).