Dar viena banko nebendradarbiavimo su kredito gavėju istorija

Geg 21, 2010 by

Pagal verslo planą su sąmatomis ir viskuo reikalaujamu, gerais metais iki krizės, paruoštas didelio namo kurorte rekonstravimas į poilsinį. Bankas atliko pradinį finansavimą pagal nustatytą santykį: 25 proc banko, o 75 proc turto ir įnašų asmens, įkeičiant rekonstruojamą turtą ir papildomą turtą. Kadangi krizės sąlygomis turto vertė sumažėjo - bankas atsisako toliau finansuoti pagal sutartyje nurodytą %. Rekonstrukcija užstrigo. Savininkas jau metus prašo pakeisti sąlygas, bando atpalaiduoti nors dalį turto, kad atsiskaityti su banku už kreditą ir kitaip finansuoti įrengimą poilsinio namo. Bankas reikalauja papildomų dokumentų ir neatsako, o dabar pateikė atsakymą, kad neprivalo atsakyti raštu !!!

Kol kas kredito gavėjas dar moka visas einamas įmokas. Dalinai išgelbėjo fiksuotas Vilibor. Tačiau situacija eina sunkyn, nes realiai poilsinė dalis nedirba … nėra pajamų.

DnB_pvz_neteikiama_pask_dalis

Susiję straipsniai

Žymos

Pasidalinti

2 Komentarai

  1. Lionginas

    Analgiška su banku proplemą turi ir mano indivuali įmonė.Paimtą kreditą įmonė panaudojo naujo komercinio statinio statybai J. Basanavičiaus statybai.Prasidėjus numatytam globalinei ekonomininei- finansiniei krizei,mano imonė registruotais raštais,kreditinių grąžinimo grafikais pastoviai kreipėsi į banko atsakingą specilistus, dėl pagrindinės suteikto kredito mokėjimo atidavimo nors pusmečiui-atsakymo neulaukta.Šiai dienai mano įmonės padėtis tokia-dėl nemokumo /banko atžvilgiu manon įmonei yra banko atžvilgiu nutraukta kreditavimo sutartis ir buvo 2010 01 15 paskelpta bankroto byla, kurią šiai dienai, įmonė, pilnai pateikusi savo įmonės balansą ir kitus bankroto reikalavimus,sustabdė bankroto bylą.Jūsų, kaip ir mano įmonės artimiausia perspektyvą, nes aš tikiu , kad šis objektas yra prestižinėje vietoje.Iš Banko pusės jokių derybų bei pasiūlymų nebesitikėkite.Artimiausiu metu Jums bankas paskelbs bankrotą.Į šią poziciją LR

  2. Lionginas

    Analgiška su banku proplemą turi ir mano indivuali įmonė.Paimtą kreditą įmonė panaudojo naujo komercinio statinio statybai J. Basanavičiaus.Prasidėjus numatytam globalinei ekonomininei- finansiniei krizei,mano imonė registruotais raštais,kreditinių suderinimo grąžinimo grafikais pastoviai kreipėsi į banko atsakingus specilistus, dėl pagrindinės suteikto kredito mokėjimo atidavimo atidėjimo nors pusmečiui-atsakymo neulaukta.Šiai dienai mano įmonės padėtis tokia-dėl nemokumo /banko atžvilgiu, mano įmonei yra nutraukta kreditavimo sutartis ir buvo 2010 01 15 paskelpta bankroto byla. Šiai dienai, įmonė, pilnai pateikusi savo įmonės balansą ir kitus bankroto reikalavimus,sustabdė bankroto bylą.Jūsų,gal būt, kaip ir mano įmonės esama situacija analogiška,todėl aš tikiu , kad šis objektas yra prestižinėje vietoje /be komentarų/.Iš Banko pusės jokių derybų bei pasiūlymų nebesitikėkite.Artimiausiu metu Jums bankas ruošią kilpą ant kaklo. Šią kilpą pakol kas įmanoma atpalaiduoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).