Kodėl oligarchai skalbiasi baltinius Londone

Lie 21, 2012 by

www.lzinios.lt Londone vykstantys teismų procesai yra nuolatinio britų žiniasklaidos dėmesio centre. Pernai buvo labai domimasi Romano Abramovičiaus ir Boriso Berezovskio bylinėjimusi Londono komercijos teisme, o šiuo metu nuolat rašoma apie Olegą Deripaską, dar vieną rusą oligarchą milijardierių, turintį nepaprastai gerus ryšius. Jis teisiasi su Michailu Čiornu, gyvenančiu Izraelyje. Tasai kaltina O.Deripaską apgaulės būdu atėmus iš jo 13 proc. didžiausios pasaulyje aliuminio kompanijos “Rusal” nuosavybės. O.Deripaska neigia, kad M.Čiornas apskritai kada nors buvo jo verslo partneris ir vadina buvusį prekeivį metalais “krikštatėviu”, susijusiu su nusikalstamomis grupuotėmis.

Iš Lietuvos pabėgę “Snoro” banko savininkai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas taip pat pasirinko Londoną, kur mina teismų slenksčius priešindamiesi ekstradicijai į Lietuvą.

Susiję straipsniai

Žymos

Pasidalinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).