Finansinių sandorių mokestis nebūtų Lietuvai didelė našta

Bir 28, 2012 by

www.delfi.lt  „Tai yra vienas iš simbolių ES, kurios turėtų pademonstruoti kiek šalys narės yra pasiryžę glaudžiau bendradarbiauti, nes mokesčių politika yra ta sritis, kuri reikalauja vienbalsių sprendimų. Aš manau, kad Lietuva yra ta šalis, kuriai yra naudinga kaip galima plačiau dalyvauti bendradarbiavime ES, ir turint mintyje finansų sektoriaus dydį, Lietuvos finansų sektoriui tai nebūtų didelė našta. Tokiu būdu Lietuva pademonstruotų savo siekį dalyvauti gilesniame bendradarbiavime“, – teigė A. Šemeta per susitikimą su grupe Lietuvos žurnalistų Briuselyje ketvirtadienį.

Joks bankas nemokės šito mokesčio. Jis bus perkeltas vartotojams, kaip ir visi kiti“, – televizijai „EuroparlTV“ teigė Europos liaudies partijos atstovas Europos Parlamente Gunnar‘as Hoekmark‘as. Oponentai teigia, kad rinkos perkels veiklą ir personalą į Aziją, o labiausiai nukentės Londonas, didžiausias Europos finansų centras.

Susiję straipsniai

Žymos

Pasidalinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).