Bankai išlaisvina žmones. Nuo pinigų

Bal 26, 2012 by

www.respublika.lt Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai pernai uždirbo daugiau nei milijardą litų. Vien už banko kortelių tvarkymą ir gyventojų įmokas už komunalines paslaugas prikapsėjo daugiau nei pusė milijardo.

Štai kas neša komerciniams bankams neabejotiną pelną! Nepaisant ekonominių krizių, nuo kurių nukentėjo tik nuskurdę gyventojai, smulkieji verslininkai ir t.t. Bankai ir per krizes pelnėsi iš įmagnetinto plastiko gabaliuko, vadinamo kortele. Ne veltui buvome įtikinėjami, kad be šios modernios atsiskaitymo formos esame tundros. Įstrigę ne toje epochoje. Esą kam piniginėje turėti grynų pinigų, kuriuos gali pavogti troleibuse. Be to, kam nešioti kokius nors šlamančius, dzingsinčius papildomus gramus? Verčiau turėti stebuklingąją mažąją kortelę ir įsiminti jos kodą. Esą jei turėsi kortelę, vos ne prie kiekvieno kampo tavęs lauks modernieji bankomatai. Paskutinis moderniosios civilizacijos klyksmas. Pripuolei. Įvedei savo stebuklingosios kortelės kodą ir pažirs pinigai. Be to, su kortele gali moderniai atsiskaityti parduotuvėse, vaistinėse, baruose, restoranuose. Kam iš viso tau reikalingi gryni pinigai? Jei įmagnetintas plastiko gabaliukas tave gali išlaisvinti?

 

Susiję straipsniai

Žymos

Pasidalinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).