A.Bosas laimėjo prieš DNB: bankas verslininką suklaidino

Bal 17, 2012 by

www.delfi.lt Buvęs Seimo narys Antanas Bosas švenčia pergalę prieš DNB banką – Vilniaus apygardos teismas pirmadienį pripažino negaliojančia jo ir banko sudarytą skolinimosi apmokėjimo obligacijų, kreditavimo sutartis bei su jomis susijusius pakeitimus. Teismas nusprendė A. Bosui iš banko priteisti 289 tūkst. 749,43 Lt nuostolių.

www.respublika.lt Vilniaus apygardos teismas vakar pripažino pagrįstu verslininko Antano Boso ieškinį bankui „DNB Nord“ (dabar besivadinančiam DNB) dėl jam įpiršto itin rizikingo banko produkto, kuris vietoj „garantuoto“ milijoninio pelno atnešė tik nuostolius.

www.delfi.lt DnB bankui – dar viena nepalanki nutartis

Lietuvos vyriausias administracinis teismas atnaujinęs pernai galutinai šiame teisme išspręstą bylą nusprendė, kad „DnB Nord” (dabar DnB) bankas pažeidė įstatymo reikalavimus, netinkamai atskleisdamas informaciją apie siūlytą produktą – t.y. su pasaulio akcijomis susietas obligacijas. Sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).