Prekybininkams tuoj skaudės galvą

Bal 2, 2012 by

www.verslozinios.lt Didieji prekybininkai jau kuris laikas tikrinami, ar jų naudojamos sistemos, leidžiančios klientams atsiskaityti bankų mokėjimo kortelėmis, yra patikimos. Netolimoje ateityje to gali būti pareikalauta ir iš mažesniųjų, o tai verslui gresia šimtatūkstantinėmis išlaidomis.

Bankai sako jau šiandien reikalaujantys, kad visų prekybininkų sistemos atitiktų PCI DSS (Mokėjimo kortelių industrijos duomenų saugumo standartas) reikalavimus, tiesa, smulkiesiems prekybininkams šie reikalavimai kol kas tik rekomendaciniai. „Didesnių prekybininkų naudojamos sistemos arba jau atitinka standarto reikalavimus, arba šiuo metu tokie reikalavimai jau diegiami. Ar šių prekybininkų sistemos atitinka reikalavimus, įvertina specializuoti nepriklausomi auditoriai, jie išduoda prekybininkams atitikties sertifikatą“, – nurodo Ramūnas Strauka, „Swedbanko“ Kasdieninės bankininkystės ir investavimo departamento vadovas.

 

Žymos

Pasidalinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).