Dar kartą apie fizinių asmenų bankroto galimybes

Kov 31, 2012 by

www.fabankrotas.eu FIZINIŲ ASMENŲ BANKROTO TEISĖ YRA NUMATYTA 2000 M. GEGUŽĖS 29 D. EUROPOS SĄJUNGOS TARYBOS REGLAMENTE (EB) NR. 1346/2000 DĖL BANKROTO BYLŲ. ŠIS POTVARKIS SUTEIKIA VALSTYBĖS-NARĖS PILIEČIAMS GALIMYBES ATLIKTI FIZINIŲ ASMENŲ BANKROTO PROCEDŪRAS KITOJE ES VALSTYBĖJE-NARĖJE.

LIETUVOJE FIZINIŲ ASMENŲ BANKROTO ĮSTATYMAS IKI ŠIOL NĖRA PRIIMTAS. TAČIAU, LIETUVOS APELIACINIS TEISMAS 2011 M. SPALIO 3 D. NUTARTIMI IŠAIŠKINO, KAD, VADOVAUJANTIS 2000 M. GEGUŽĖS 29 D. TARYBOS REGLAMENTU (EB) NR. 1346/2000 DĖL BANKROTO BYLŲ, BET KURIS SPRENDIMAS IŠKELTI BANKROTO BYLĄ, KURĮ PAGAL SAVO JURISDIKCIJĄ PRIIMA VALSTYBĖS NARĖS TEISMAS, PRIPAŽĮSTAMAS VISOSE KITOSE VALSTYBĖSE NARĖSE NUO TO MOMENTO, KAI SPRENDIMAS ĮSITEISĖJA BANKROTO BYLĄ IŠKĖLUSIOJE ES VALSTYBĖJE.

bankrotas.asmens.info  Tomas Aitis  E-KNYGA FIZINIŲ ASMENŲ BANKROTAS DIDŽIOJOJE BRITANIJOJE 

http://twitter.com/#!/abankrotas

www.bankrutuok.lt  Ne tik įmonės, bet ir kiekvienas žmogus gali atsidurti tokioje situacijoje, kai vykdyti prisiimtus finansinius įsipareigojimus tampa nebeįmanoma. Dažnai tokios aplinkybės iškyla dėl įvairių priežasčių, nepriklausančių nuo paties žmogaus valios, pavyzdžiui, dėl staigaus ekonominės situacijos šalyje pablogėjimo ženkliai sumažėjus įplaukoms. Pagrindinė problema, su kuria susiduria toks asmuo – kreditorių nenoras, kad dėl susidariusios nemokumo situacijos būtų pradėtas fizinio asmens nemokumo procesas.

www.ekonomika.lt  Bankrutuoti užsienyje lygu bankrutuoti Lietuvoje

www.adminbiuras.lt/fiziniu-asmenu-bankrotas  Fizinių asmenų bankroto paskirtis – apsaugoti nemokų (negalintį ar negalėsianį ateityje įvykdyti finansines prievoles) fizinį asmenį nuo nuskurdimo ir atkurti jo mokumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).