Paukštynas pakeitė savininką

Kov 20, 2012 by

www.lrytas.lt Kol „KG Group” savininkas Tautvydas Barštys derėjosi su bankininkais dėl bankrutuojančio Vievio paukštyno kontrolės, šie nusprendė viską parduoti kitai bendrovei – „Vichiunai Nordic”.

www.vz.lt Į kovą su Visvaldu Matijošaičiu dėl AB “Vievio paukštynas” įtrauktas Tautvydas Barštys kaltina AB “Swedbank”, kad šis elgėsi, kaip “turgaus prekeiviai, o ne finansų institucija”. Savo ruožtu Vilniaus apygardos teismas pristabdė paukštyno skolos pardavimą Vičiūnų įmonių grupei.

“Manau, kad bankas pažeidė elementarius teisės ir verslo etikos principus. Mes, kaip akcininkai ir “Vievio paukštyno” (VP) kreditoriai, jiems jau buvome sumokėję šią skolą, tačiau jie grąžino pinigus ir šią skolą pardavė tiems, kurie mokėjo 3 mln. Lt brangiau – “Vičiūnams”. Tai panašu į šantažą ir reketą. “Swedbank” elgėsi kaip turgaus prekybininkai, ne kaip finansų institucija”, – dėsto Tautvydas Barštys, “KG Group” vadovas. (m.vz.lt)

 

 

Žymos

Pasidalinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).