ECB siūlo šalims paskirti patarėjus

Kov 12, 2012 by

www.traders.lt Europos Centrinis bankas pasiūlė sukurti nuolatinių konsultantų arba patarėjų institutą, kurio užduotis būtų padėti Europos sąjungos šalims, jei jos atsidurtų kritiškoje padėtyje susijusioje su biudžetu.

Europos Centrinio banko atstovai siūlo įkurti patarėjų pareigybę, kurie dirbtų Europos sąjungos šalyse, kurioms reikia pagalbos. Jų vaidmuo būtų patarti šalių valdžioms klausimais susijusiais su korekcinių programų įgyvendinimu bei šių programų koordinavimu su Europos sąjungos instituciju veikla.

Europos Centrinis bankas pabrėžia, kad toks patarėjas turėtų būti įdarbintas institucijoje priklausančioje Europos sąjungai.

Tai jau ne pirmas tokio pobūdžio ar panašus pasiūlymas. Sausį Vokietijos valdžia pateikė pasiūlymą, kad Graikijos biudžetą prižiūrėtų specialus atstovas atsiųstas iš Europos sąjungos. Graikijos valdžia kategoriškai atsisakė priimti tokį pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).