„Snoro“ indėlių išmokėjimo istorijoje sudėlioti ne visi taškai

Vas 27, 2012 by

www.verslozinios.lt Lietuvos bankų sistemoje cirkuliuoja milijardai „Snoro“ indėlininkų lėšų, išmokėtų ar dar laukiančių išmokėjimo. Nors sumos įspūdingos, iki galo neaišku, kaip bankai gali šiais pinigais disponuoti, o patiems indėlininkams pateikti ne visi atsakymai, kada priklauso draudimo išmokos.

Pastaraisiais mėnesiais šalies komerciniai bankai padėjo dideles lėšas kaip indėlius Lietuvos banko rengiamuose aukcionuose. Po ilgos pertraukos Lietuvos banko prisimintos atviros rinkos operacijos buvo skirtos sumažinti pertekliniam likvidumui, kurio dalis susidarė dėl VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ (IID) bankams išskirstytų lėšų, atitekusių bankrutuojančio banko „Snoras“ indėlininkams. Dalis iš šių 3,265 mlrd. Lt gali cirkuliuoti bankų sistemoje, įskaitant ir indėlių padėjimą centriniame banke. Tačiau visas šis procesas kelia klausimų dėl to, kaip bankams galima disponuoti patikėtomis lėšomis, koks jų statusas ir kas atsakingas už lėšų panaudojimo kontrolę.

www.vz.lt Freakley’is informaciją apie “Snorą” Seimo komisijai pateiks kovo 14-ąją (m.vz.lt)

www.diena.lt „Snoro“ akcijų kainą nustatys ekspertai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).