Snoro Indėlininkų ir Kreditorių Asociacija

Sau 8, 2012 by

www.indėlininkai.lt   Šiuo metu susiformavo pagrindinės asociacijos veiklos kryptys:

“Snoro” indėlininkų ir kreditorių asociacija siekia tapti banko “Snoro” bankroto proceso stebėtoja. Tai padėtų užtikrinti proceso skaidrumą ir efektyvų banko turto valdymą bei pardavimą.

Siekiama maksimizuoti turimų kreditorinių reikalavimų vertę. Sulyginę indėlių draudimo fondo ir kreditorių teises, gautumėme didesnę grąžą nuo kiekvieno “Snoro” banke esančio lito.

Iškėlusi žalos atlyginimo klausimą, asociacija sieks asmeninės stambiųjų “Snoro” akcininkų ir vadovų atsakomybės bei Lietuvos Banko ir atsakingų priežiūros institucijų atsakomybės.

Pagrindinis asociacijos svertas yra mūsų masiškumas. Bendro darbo sėkmė priklauso nuo kiekvieno kreditoriaus aktyvumo. Mes skatiname Jus nenusileisti ir kartu įrodyti, kad konsoliduota pilietinė visuomenė pajėgi apginti savo teises.

Naujaisiais metais linkime Jums optimizmo, tikėjimo ir ryžto siekti savo tikslų bendram visuomenės labui.

Snoro Indėlininkų ir Kreditorių Asociacijos Vadovas Danas Arlauskas ir asociacijos taryba.
Indelininkai.lt
info@indelininkai.lt

Susiję straipsniai

Žymos

Pasidalinti

Komentarų: 1

  1. Laima

    gavau paštu asocijuotos narystės sutarties šabloną, bet jau bijau pasirašyti, kad paskui nebūtų taip, kad pareikaraus iš manęs atlygio už paslaugas, nors rašoma, kad nemokama, tik prašoma paramos…ir keista ar aš galiu į pašto dėžutę patikėti siųsti savo asmens duomenis, gal čia kažkas nerimto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).