20 dalis banko Snoras įvykių

Gru 9, 2011 by

www.lzinios.lt Kokios institucijos ir kokie asmenys vykdo komercinių bankų priežiūrą, kas galėjo žinoti apie būsimą banko “Snoras” griūtį? Kokia yra jų atsakomybė? Kaip veikia sistema, prižiūrinti finansinių institucijų, surenkančių iš mūsų žmonių ir verslo pinigus, veiklą? Kada galima užkirsti kelią įtartinoms operacijoms ir kas tai Lietuvoje turi daryti? Kas ieškos nuplaukusio Lietuvos žmonių milijardo neapmokestinamosiose kompanijose: Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) ar atvykę banko administratoriai?

www.lrytas.lt Laikinasis banko „Snoras“ administratorius perdavė įgaliojimus bankroto administratoriui

www.lrytas.lt Teismo dėl ekstradicijos į Lietuvą laukiančio buvusio banko „Snoras“ vadovo Raimondo Baranausko rytai jau dvi savaites vienodi. Vos papusryčiavęs A.Baranauskas kartu su savo sūnumi Edgaru sėda į prabangų baltą visureigį „Range Rover“ ir, kaip įsipareigojo Vestminsterio magistrato teismui, registruojasi Bromlio policijos nuovadoje. Po įprastine jau tapusios procedūros nuovadoje buvęs „Snoro“ vadovas gali atsipūsti prabangiuose namuose, esančiuose aukštomis nekilnojamojo turto kainomis garsėjančiame Bromlio rajone.

www.delfi.lt Latvijos įmonių registras atsisakė areštuoti rusų verslininko Vladimiro Antonovo turėtas “Latvijas Krajbanka” akcijas, kadangi apskritai neturi duomenų apie įmonių akcininkus, rašo dienraštis “Dienas bizness”.

www.delfi.lt Teisėsauga vėl tiria, ar V.Antonovo už „Snorą“ sumokėti pinigai buvo švarūs

Komentarų: 1

  1. Janina

    Turėtų sėsti į kalėjimą, kurie lietuvos bankų priežiųrai vadovavo.Tada ateityje, kurie dirbs ir tokius žiauriai didelius atlyginimus gaus, kad galų gale dirbtų savo darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).