Prieštaringos žinios apie Islandiją

Bal 12, 2011 by

www.respublika.lt Bravo islandams! Vėl atsilaikė!

Islandijos prezidentas nepasirašė įstatymo, leidusio komercinio banko skolą perkelti visiems Islandijos piliečiams.

Bravo Islandijos prezidentui! Taip ir turėtų būti. Kad privatūs komerciniai bankai netaptų reikšmingesni už valstybes. Kodėl islandas, jo vaikai ir anūkai turėtų padengti svetimas skolas? Gal tas islandas niekada nesiskolino, todėl niekam nėra skolingas.

www.delfi.lt Islandija grąžins skolas Didžiajai Britanijai ir Nyderlandams

Islandija grąžins įsiskolinimus Didžiajai Britanijai ir Nyderlandams, pareiškė Islandijos prezidentas Olafuras Ragnaras Grimsonas (Olafur Ragnar Grimsson) per interviu britų radijui. Apie tai praneša BBC.

O. R. Grimsonas pastebėjo, kad skolos gali ir turi būti padengtos “Landsbanki” turto sąskaita, pripažindamas savo tėvynainių teisę neprisiimti atsakomybės už privataus banko skolas.

Bankrutavusio banko turtas vertinamas daugiau nei 9 mlrd. eurų. Pirmieji mokėjimai turėtų būti atlikti gruodžio pabaigoje. Ir vis dėlto šalies prezidentas pareiškė, kad jeigu byla pasieks teismą, šalis įvykdys jo sprendimą, kad ir koks jis būtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).