2010 12 10 Spauda apie bankus

Gru 10, 2010 by

www.lzinios.lt Ar valdžia neužnėrė kilpos studentams?

Valdžios pasirinktas aukštojo mokslo finansavimo modelis, kai paskolos studijoms teikiamos per bankus, iki šiol kelia studentų nepasitenkinimą. Kodėl būtent šis modelis pasirinktas? Ar buvo svarstyti ir kiti variantai?

www.vz.lt Euro zonos bankams gali kilti bėdų perfinansuojant skolas (m.vz.lt)

Nerimstant rinkoms ir vis daugiau skolinantis vyriausybėms, euro zonos bankams gali kilti bėdų refinansuojant per ateinančius 2 metus pribręsiančias 1 trln. EUR (3,45 trln. Lt) skolas, perspėja Europos centrinis bankas.

www.kaunodiena.lt Rizikos kapitalo fondų taikiklyje – perspektyvios įmonės

Lietuvoje rizikos kapitalo fondai nepelnytai pamiršti, tačiau pastaruoju metu vis daugiau kalbama apie jų plėtrą. Tokio fondo dalyviams tai galimybė daugiau uždirbti, verslui – alternatyva banko paskoloms.

www.alfa.lt „The Economist“: „Snoras“ nori pirkti „Delfi“

Spaudos laisvė Baltijos valstybėse, ypač Latvijoje, daugelį metų neatrodė taip niūriai kaip šiandien, ketvirtadienį rašo įtakingas britų savaitraštis „The Economist“. Pasak leidinio, rusiško kapitalo bankas „Snoras“, garsėjantis savo ryšiais su Kremliumi ir jau valdantis nemažą Lietuvos („Lietuvos rytas“) ir Latvijos žiniasklaidos dalį, nusitaikė į Estiją. Pasak „The Economist“ šaltinių, V. Antonovas nori nusipirkti keturiomis kalbomis rašantį naujienų portalą „Delfi“.

www.diena.lt Estai neigia pranešimą apie tariamus “Snoro” ketinimus pirkti Delfi.lt

Naujienų portalą “Delfi” valdanti Estijos žiniasklaidos kompanija paneigė pranešimą, kad banko “Snoras” didžiausias akcininkas Vladimiras Antonovas siekia nupirkti keturiose šalyse veikiančius portalus.

www.balsas.lt J. Rojaka: Airijos testas euro zonai

Periferinės šalys šokdina ne tik euro zoną, auga įtampa ir nepasitikėjimas kitomis ES narėmis, kurias slegia didelės valdžios sektoriaus skolos. Tiesa, atrodytų, kad Lietuvą pasiekia tik išsikvėpę nerimo bangų atgarsiai: ir Airija, ir Graikija nuo Lietuvos nutolusios apie 2 000 km, o tiesioginiai ekonominiai saitai su šiomis valstybėmis riboti. Airija minima kaip dažnas lietuvių emigrantų pasirinkimas, o Graikija – kalbant apie atpigusias atostogas salose.

www.delfi.lt Europoje bus ribojamos bankininkų premijos

Europos bankų priežiūros institucijos planuoja paskelbti apie naujus, griežtus apribojimus, taikomus premijoms, kurias bankai gali išmokėti savo darbuotojams, informuoja BBC.

www.lrytas.lt Islandija grąžins skolą Didžiosios Britanijos ir Nyderlandų klientams

Islandija grąžins visas skolas banko „Icesave“ britų ir olandų indėlininkams. Išmokos bus pradėtos grąžinti nuo 2016 m. liepos ir bus mokamos iki 2046 metų. Tokios yra penktadienio susitarimo tarp Reikjaviko, Londono ir Amsterdamo sąlygos, pranešė Nyderlandų finansų ministras Janas Keesas de Jageris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentatoriams: pažymėkite varnelę, norėdami gauti sekančius šio įrašo komentarus el.paštu.
(Nekomentuojate? Galite užsisakyti komentarus el.paštu čia).